SLOPES پایه‌ای خلاقانه برای گوپرو

SLOPES،پایه‌ای خلاقانه برای گوپرو

اگر از شما بخواهند که یکی از کمپانی‌های بسیار موفق چندسال اخیر را که با ایده‌ای نو توانسته بازارهای دنیا را فتح کند نام ببرید مطمئنا به گزینه‌ی Gopro فکر می‌کنید.این دوربین‌های کوچک شاید در ابتدای مسیر تنها نزد ورزشکاران حرفه‌ای و آدرنالین دوست یافت می‌شدند اما با اضافه‌شدن ویژگی‌های بسیار خوب فیلمبرداری از نسل سوم به بعد این دوربین‌ها فیلم‌سازان مستقل و حتی استودیوهای فیلم‌سازی نیز مشتری این Action Camera شدند.با افزایش محبوبیت شبکه‌های اجتماعی مبتنی بر تصویر به ویژه اینستاگرام و تب سلفی این دوربین در حال حاضر نزد کاربران عادی هم دیده می‌شود.

بسیاری از افراد به ویژه کسانی که علاقه به تهیه‌ی تصاویر با کادربندی مناسب داشته‌اند از خلا ابزاری سریع و راحت برای این مورد رنج برده‌اند اما حالا عکاسی با نام Ruogu Zhou دست به ساخت پایه‌ای خلاقانه و چندوجهی زده‌است تا بتوانید در زاویه‌های مختلف از گوپروی خود استفاده کنید.

SLOPES STAND-7  SLOPES STAND-6

SLOPES دارای یک شکاف است که شما می‌توانید دوربین خود را در سه حالت افقی(landscape)،عمودی(portrait) و رو به بالا در آن قرار دهید.این مرحله بدون نیاز به باز یا بسته کردن پیچ یا گیره‌ای می‌باشد از این رو سریع و بسیار راحت انجام می‌گیرد.

SLOPES STAND-11

بر روی ۵ سطح این پایه اعدادی نوشته شده است که بیانگر زاویه‌ی آن سطح با افق می‌باشد.

SLOPES STAND-9

به این ترتیب شما قادر خواهید بود که دوربین خود را در ۲۰ زاویه‌ی مختلف تنظیم نمایید.تصویر پایین این حالت‌ها را به خوبی نشان می‌دهد.

SLOPES STAND-1

سازنده‌ی این پایه می‌گوید که ایده‌ی این طرح از مهرهای چینی باستانی آمده است.این مهرهای سنگی دارای ۱۴ سطح بوده‌اند که برروی هرسطح طرح و نوشته‌ای متفاوت حک شده بود.

SLOPES STAND-8

یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار خوب این ابزار امکان متصل کردن دو پایه به یکدیگر و تهیه‌ی تصاویر ۳بعدی می‌باشد.

 

SLOPES STAND-2

SLOPES STAND-12

در ویدئوی زیر به طور کامل نحوه‌ی عملکرد این پایه‌ را خواهید دید:

منبع:www.indiegogo.com

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید