لنز کانن RF 50mm f1.8 STM معرفی‌شد

کانن همواره در کنار معرفی لنزهای گران‌قیمت و با کیفیت خود موسوم به سری L همیشه لنزهایی اقتصادی‌تر هم تولید کرده‌است. در ادامه‌ی این مسیر کانن برای دوربین‌های بدون‌آینه‌ی خود یک لنز نرمال (در قطع ۳۵) معرفی کرده است : کانن RF 50mm f1.8 STM

لنز کانن RF 50mm f1.8 STM

این لنز که شبیه به مدل ماونت EF خود است اصلاحاتی داشته‌است و البته قیمت آن تقریبا ۲ برابر آن است.به گفته‌ی کانن لنز RF 50mm f1.8 STM دارای کیفیت اپتیکی مناسب و حفظ این کیفیت در گوشه‌های تصویر است.این مورد به کمک استفاده از یک عدسی اسفریکال PMo اتفاق افتاده‌است.همینطور برای اصلاح خطای رنگی ، کاهش فلر و ghosting از تکنولوژی لایه‌پوشانی SSC هم استفاده شده‌است.

این لنز از ۶ عدسی در پنج گروه تشکیل شده‌است که نسبت به مدل EF دارای نزدیک‌ترین فاصله‌ی فوکوس ۳۰ سانتی‌متری است یعنی ۵ سانتی‌متر نزدیک‌تر.این به معنای بزرگنمایی 0.25X در برابر بزرگنمایی 0.21X است.

وزن لنز برابر با ۱۶۰ گرم و ابعاد آن 69x41mm است. RF 50mm f1.8 STM دارای صدای کمتری نسبت به مدل EF است.نکته‌ی دیگر وجود ماونت فلزی و البته رینگ کنترل با قابلیت تتظیم کاربر است.شما می‌توانید یکی از پارامترهای سرعت شاتر ،‌دیافراگم،حساسیت و یا جبران نوردهی را در کنار کنترل فوکوس به کمک این رینگ تغییر دهید.

لنز کانن RF 50mm f1.8 STM

لنز Canon RF 50mm f1.8 STM در اوایل دسامبر با قیمت ۱۹۹ دلار به بازار خواهد آمد.

برای دیدن تصاویر در سایز بزگتر به این لینک بروید.

لنز کانن RF 50mm f1.8 STM

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید