لنز کانن RF 85mm f/1.2 L USM با قیمت 2700 دلار عرضه می‌شود

لنز کانن RF 85mm f/1.2 L USM ، دارای فاصله‌ی کانونی ثابت 85 و بازترین گشودگی 1.2 است.این موارد لنز را به گزینه‌ای مناسب جهت عکاسی پرتره،عروسی و فشن تبدیل می‌کند.گشودگی 1.2 امکان عکسبرداری در شرایط نوری کم را آسان‌تر می‌کند.البته نباید از ایجاد پس‌زمینه‌ای نرم و محو چشم‌پوشی کرد.

این لنز با بهره‌گیری از تکنولوژی (BR(Blue Spectrum Refractive Optics و لایه‌پوشانی Air Sphere کمپانی کانن،خطاهای رنگی،flare و ghosting را کاهش داده‌است.عدسی ابتدایی لنز دارای پوشش فلورین است تا در برابر گرد و غبار و تماس‌های فیزیکی انگشتان مقاوم باشد.این پوشش باعث سهولت در تمیز کردن هم خواهدبود.

لنز کانن RF 85mm f/1.2 L USM
تصویر مربوط به RF 85 f/1.2 L
لنز کانن EF 85mm f/1.2 L USM
تصویر مربوط به EF 85 f/1.2 L

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لنز کانن RF 85mm f/1.2 L USM متشکل از 13 عدسی در 9 گروه ،شامل یک عدسی آسفریکال و یک عدسی UD (تفرق بسیار پایین ) است. تعداد تیغه‌های دیافراگم 9 عدد می‌باشد.کمترین فاصله‌ی فوکوس لنز 85 سانتی‌متر است.موتور فوکوس لنز از نوع رینگی و USM است.متاسفانه در این لنز خبری از لرزشگیر نیست.

لنز کانن RF 85mm f/1.2 L USM
یکی از ویژگی‌های مناسبی که کانن در این لنز تعبیه‌کرده‌است رینگ کنترل در قسمت جلویی است.شما می‌توانید کاربری‌های مختلفی مثل تغییر دیافراگم،سرعت شاتر،جبران نوردهی و … را برای این رینگ مشخص نمایید.با این کار سرعت و راحتی شما با توجه به نوع عکسبرداریتان بیشتر خواهدشد.این رینگ از مکانیزم استپ استپ بهره می‌برد که شاید برای فیلمبردارها مناسب نباشد.البته امکان بدون استاپ کردن این رینگ در مراکز خدماتی رسمی کانن امکان‌پذیر خواهدبود.

لنز کانن RF 85mm f/1.2 L USM
طول لنز در حدود 12 سانتی‌متر و وزن آن 1.2 کیلوگرم است.بدنه‌ی لنز برای استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف در برابر ورود قطرات آب و غبار عایق شده‌است.
لنز با قیمت 2700 دلار عرضه می‌شود.

 

برای دیدن تصاویر با رزولوشن بالا برروی عکس‌ها کلیک کنید.

لنز کانن RF 85mm f/1.2 L USM  لنز کانن RF 85mm f/1.2 L USM

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید