Phottix Laso تریگری برای فلش‌های RT کانن

شرکت Phottix که چند سالی است در بازار جهانی موفق ظاهر شده است به تازگی تریگری با نام Laso معرفی کرده است که به عکاسان اجازه‌ی کنترل و فعال کردن فلاش‌های سری RT کانن بدون نیاز به گیرنده و همچنین مدل‌های قدیمی‌تر را به کمک گیرنده می‌دهد.

فوتیکس Laso

این تریگر قادر به کنترل ۱۵ فلاش که در ۵ گروه آرایش یافته‌اند می‌باشد.حالت‌هایی که توسط این تریگر پوشش داده شده اند عبارتند از:E-TTL,E-TTL II,Mnaual,MULTI,Ext.A و Linked Shooting.

اگر شما دارای فلاشی از سری RT باشید که از تریگری درونی بهره می‌برد تنها نیاز به تهیه‌ی فرستنده‌ی Laso دارید اما در غیر این ‌صورت شما باید گیرنده‌ی Laso را نیز تهیه کنید.البته با تهیه‌ی این گیرنده دامنه‌ی نورهایی که می‌توانید کنترل کنید به فلاش‌های استودیویی گسترش پیدا می‌کند.

فرستنده‌ی Phottix Laso
فرستنده‌ی Phottix Laso
گیرنده‌ی Phottix Laso
گیرنده‌ی Phottix Laso

این گیرنده و فرستنده از فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز برای برقراری ارتباط با یکدیگر بهره می‌برند و تا فاصله‌ی ۱۰۰ متری قابل استفاده هستند.در ویدئوی پایین معرفی کاملی از این فلش را می‌توانید ببینید:

فوتیکس Laso در ۲۴ سپتامبر به بازار عرضه‌می‌شود و قیمت فرستنده‌ی آن ۱۶۰ دلار و گیرنده‌ی آن ۱۰۰ دلار می‌باشد.مجموع قیمت این دو برابر با فرستنده‌ی ST-E3-RT کانن می‌باشد.

امیدواریم نماینده‌ی این شرکت در ایراناین محصول را با قیمت مناسب عرضه‌کند.

منبع:Petapixel.com

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید