بالاخره دوربین لایکا S3 معرفی شد.۱۹۰۰۰ دلار کنار بگذارید!

لایکا پس از ۱۲ سال که از معرفی دوربین S2 می‌گذرد بالاخره نسخه‌ی جدید دوربین مدیوم‌فرمت خود را معرفی کرد.لایکا S3 یک سال ‍پیش رونمایی شد و امروز به بازار عرضه گشت.

 

سنسور ۶۴ مگاپیکسلی به کار رفته در دوربین با نسبت 3:2 و ابعاد 30x45mm از نوع CMOS است.حساسیت قابل دسترس از ۱۰۰ تا ۵۰۰۰۰ می‌باشد.به گفته‌ی لایکا گستره‌ی پویایی (Dynamic Range) برابر با ۱۵ استا‍پ می‌باشد.

 

هرچند که رزولوشن ۶۴ مگاپیکسلی در مقایسه با S2 که ۳۲ مگاپیکسل بود تغییر زیادی است اما این روزها در بازار دوربین‌هایی از فوجی و فیزوان با ۱۰۰ و ۱۵۰ مگاپیکسل نیز در دسترسند!(البته همه چیز تنها رزولوشن نیست.)

 

پردازنده‌ی Leica Maestro II و ظرفیت ۲ گیگابایتی بافر امکان عکسبرداری با سرعت ۶ فریم بر ثانیه در فرمت خام و البته تعداد بی‌شماری عکس در فرمت JPEG را با سرعت ۳ فریم بر ثانیه می‌دهد.

دوربین لایکا S3

 

نگاهی داشته باشید به ویدئوی معرفی این دوربین:

 

لایکا S3 یک بدون‌آینه نیست.این یعنی ظرفیت باتری بیشتر.به کمک این دوربین با یک بار شارژ دوربین در حدود ۱۰۰۰ عکس می‌توان گرفت.

دوربین لایکا S3

در بخش فیلمبرداری امکان ضبط تصاویر با رزولوشن 4K 24p و Full HD 30p وجود دارد.نکته‌ی مورد توجه استفاده از تمامی عرض سنسور برای دستیابی به رزولوشن 4K  است.‍پورت‌های ۳.۵ میلی‌متری برای میکروفون و HDMI Type-C برای اتصال رکوردر خارجی در نظر گرفته‌شده است.

برای ذخیره‌سازی تصاویر دو شکاف کارت حافظه از نوع SD  و CF وجود دارد.

دوربین لایکا S3

برای خرید دوربین لایکا S3 باید ۱۹۰۰۰ دلار کنار بگذارید.

 

https://us.leica-camera.com/Photography/Leica-S/Leica-S3

 

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید