GoPro Hero10 Black با قابلیت فیلم‌برداری 5.3K 60fps معرفی شد

شرکت گوپرو (GoPro) دوربین Hero10 Black را با سنسور ۲۳ مگاپیکسلی و پردازنده‌ی بهتر معرفی کرد. این دوربین توانایی ضبط ویدئوی 5.3K با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه را دارد. گوپرو Hero10 Black در رزولوشن 4K می‌تواند با سرعت ۱۲۰ فریم بر ثانیه فیلم‌برداری کند.

گوپرو پردازنده‌ی این دوربین را به GP2 ارتقاء داده است. به گفته‌ی این شرکت استفاده از پردازنده‌ی جدید باعث بهبود کیفیت تصاویر و افزایش فریم ریت شده است. Hero10 Black در رزولوشن 2.7K می‌تواند با سرعت ۲۴۰ فریم بر ثانیه فیم‌برداری کند. علاوه بر این امکان خروجی گرفتن عکس با رزولوشن ۱۹/۶ مگاپیکسلی از ویدئوهای 5K (با نسبت ۴ به ۳) ۳۰ فریم بر ثانیه نیز وجود دارد. از ویدئوهای 5.3K که با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه ثبت شده‌اند نیز می‌توان عکس‌هایی با رزولوشن ۱۵/۸ مگاپیکسل خروجی گرفت.

به گفته‌ی شرکت گوپرو سنسور ۲۳ مگاپیکسلی جدید این دوربین عملکرد بهتری در نور کم دارد. سنسور این دوربین به لرزش‌گیر HyperSmooth 4.0 مجهز شده که می‌تواند در زمان فیلم‌برداری لرزش‌ها و تکان‌های شدید را هم خنثی کند.

گوپرو سه روش را برای انتقال عکس‌ها از دوربین به تجهیزات دیگر در نظر گرفته است. اگر اشتراک فضای ابری گوپرو را خریداری کنید دوربین به صورت خودکار تصاویر و ویدئوهای جدید را در زمان شارژ دوربین در حساب ابری آپلود خواهد کرد. هزینه‌ی اشتراک این سرویس ۵۰ دلار در سال و یا ۵ دلار در ماه است. روش دوم برای انتقال تصاویر به صورت بی‌سیم استفاده از اپلیکیشن GoPro Quik در تلفن‌های هوشمند است. با استفاده از کابل USB نیز می‌توان تصاویر را به اپلیکیشن Quik انتقال داد. با استفاده از کابل سرعت انتقال ۵۰ درصد نسبت به روش بی‌سیم افزایش می‌یابد.

در بسته‌بندی GoPro Hero10 از پلاستیک استفاده نشده است. اقدامی که بخشی از اقدامات گوپرو برای کاهش اثرات مخرب زیست‌محیطی است.

دوربین GoPro Hero10 Black با قیمت ۴۰۰ دلار به بازار عرضه شده است.

منبع: PetaPixel

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌ها

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید