DJI ماویک مینی معرفی شد

پس از چند ماه شایعات و انتشار تصاویر لورفته بالاخره DJI پرنده‌‌‌ ی جدید خود یعنی ماویک مینی رار منتشر کرد.ماویک مینی به عنوان کوچک ترین و سبک ترین دِرون که قابلیت تا شدن دارد عرضه شده است.ابعاد آن به گونه ای است که در کف دستتان جا می شود و وزن آن تنها 249 گرم است.

دی جی آی ماویک مینی

ماویک مینی دارای یک سنسور CMOS با رزولوشن 12 مگاپیکسلی و ابعاد 1/2.3 اینچ است.قابلیت ضبط تصاویر 2.7K 30fps و 1080p 60fps را دارد.این دوربین برروی یک لرزشگیر سه محوره سوار است.باتری پهپاد با یک بار شارژ 30 دقیقه پرواز را تضمین می کند.با کمک وای فای و جی پی اس درون ماویک مینی امکان پروازی راحت تا فاصله ی 4 کیلومتری وجود دارد.همچنین سنسور زیرین پهپاد با شناسایی محیط از برخوردهای ناخواسته جلوگیری می کند و البته فرودی نرم را هم برای شما خواهد داشت.

DJI با به روزرسانی برنامه ی DJI FLY ویژگی های جدیدی را در حالت QuickShot برای این پهپاد اضافه کرده است.

حالت Rocket

در این حالت درون به سمت آسمان می رود در حالی که دوربین آن به سمت پایین است و سوژه را ردیابی می کند.امکان تعریف فاصله از12 متر تا 36 متر وجود دارد.

حالت Circle

در این حالت درون به دور سوژه می چرخد در حالی که فاصله و ارتفاع از آن ثابت است.

حالت Dronie

در این حالت پرنده به سمت جلو و عقب پرواز و سوژه را ردیابی می کند.

حالت Helix

ماویک مینی به سمت بالا می رود و دور سوژه ی شما دور می زند.ارتفاع در دسترس برای این کار از 12 تا 36 متر خواهد بود.

دی جی آی ماویک مینی

امکان خرید ماویک مینی از امروز فراهم است.بسته ی استاندارد آن شامل ریموت کنترل،یک باتری و پره های اضافی است که قیمت مجموع برابر با 400 دلار می باشد.البته امکان خرید بسته ی کمبو با 100 دلار اضافه تر هم وجود دارد.

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید