قابل حمل ترین پهپاد DJI: Marvic Pro

DJI همچنان غافلگیرکننده ظاهر می‌شود.بدون شک باید گفت یکی از خلاق‌ترین و با کیفیت‌ترین کمپانی‌های چینی حال حاضر دنیا هر بار چیز جدیدی برای ارائه دارد و این بار DJI MAVIC PRO
به نظر می‌رسد که با معرفی پرنده‌ی گوپرو،کارما طیف وسیعی از علاقه‌مندان(و نه کاربران حرفه‌ای) به سمت این پهپاد کوچک تمایل پیدا کنند اما گویا DJI بازهم قرار است انتخاب را سخت کند.
Mavic دارای طراحی بسیار عالی است که علاوه بر زیبایی کاملا کاربردی می‌باشد و با امکان جمع شدن پره‌ها و پایه‌ها ابعاد بسیار مناسبی دارد.

dji-mavic-pro-1
درون این دوربین پرنده سیستم پردازشی از 24 هسته تشکیل شده است که قدرت فوق‌العاده‌ و پاسخ‌پذیری بسیار سریع را به ارمغان آورده است.سیستم مخابره‌ای که کاملا از نو طراحی شده است و با نام OcuSync شناخته می‌شود بردی برابر با 7کیلومتر دارد و امکان پخش زنده‌ی Full HD را برروی کنترلر فراهم می‌آورد.همچنین 5 سنسور دید هم به هوشمندی بیشتر این پهپاد کمک می‌کنند.سنسورهای GPS,GLONASS ودو فاصله‌سنج اولتراسونیک هم در نظر بگیرید.

dji-mavic-pro-4
در قسمت دوربین همان سنسور گذشته‌ی DJI را شاهد هستیم که رزولوشن 12 مگاپیکسلی دارد و امکان تهیه‌ی تصاویر 4K 30fps را فراهم میکند.همچنین شما می‌توانید تصاویر Full HD با سرعت 96fps بگیرید.
ماویک برای تهیه‌ی تصاویر بدون لرزش از لزشگیر 3محوره ای استفاده می‌کند که به گفته‌ی DJI دقیق‌ترین لرزشگیر ساخته‌شده‌ی این شرکت تا به امروز است.

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که DJI برای رقابت با کارما در نظر گرفته است سهولت استفاده می‌باشد.شما کافی است ActiveTrack را فعال کنید و بقیه‌ی کار را به دست ماویک بسپارید.
همچنین این پهپاد امکان کنترل حرکتی را دارد.کافی است دست خود را بالا ببرید تا Mavic از شما سلفی بگیرد.

کنترل این پهپاد می‌تواند از روی گوشی شما انجام شود.همچنین با متصل کردن عینک DJI مانند یک پرنده می‌توانید یک پرواز بی‌نظیر داشته باشید.

dji-mavic-pro-2
قیمت Mavic بدون کنترلر برابر با 750 دلار می‌باشد که کاملا رقابتی می‌باشد.
اطلاعات کامل و دقیق را برروی سایت DJI بخوانید.

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید