معرفی دوربین Canon 80D

Canon 80D

کانن پس از نزدیک به دو سال دوربین‌های رده‌ی متوسط خود را با معرفی Canon 80D به روز کرد.این دوربین جایگزین مدل موفق EOS 70D می‌باشد که هم در زمینه‌ی عکاسی و به ویژه در فیلمبرداری از بهترین‌های بازار بوده است.

Canon 80D

دوربین جدید از سنسور CMOS قطع APS-C با رزولوشن ۲۴.۲ مگاپیکسل بهره می‌برد که در کنار پردازنده‌ی DIGIC 6 قرار گرفته‌است.از ویژگی‌های اصلی می‌توان به ۴۵ نقطه‌ی فوکوس که همگی از نوع  cross می‌باشند اشاره کرد.(این عدد را با ۱۹ نقطه‌ی Canon 70D مقایسه‌کنید)

همچنین دوربین امکان عکاسی پی‌در‌پی ۷ عکس در ثانیه را دارد.در زمینه‌ی فیلمبرداری خروجی حاصله از دوربین Full HD خواهد بود که نرخی برابر ۶۰fps دارد.

حساسیت ذاتی دوربین بین ۱۰۰ تا ۱۶۰۰۰ می‌باشد که تا ۲۵۶۰۰ گسترش می‌یابد.براساس گفته‌ی کانن سیستم فوکوس زیر نور ماه به خوبی کار می‌کند.(3EV-)

همچنین سنسور سنجش نور ۷۵۶۰ پیکسلی RGB+IR می‌تواند هر دو نور مرئی و فروسرخ را برای نورسنجی دقیق اندازه‌گیری کند.

ویژگی دیگر Flicker Detection می‌باشد که که نورسنجی ثابت را در شرایطی که Flicker رخ می‌دهد تضمین می‌کند.

منظریاب هوشمند این دوربین پوششی ۱۰۰٪ از میدان دید ارائه می‌دهد.همچنین نمایشگر ۳ اینچی و لمسی به ویژه در حالت فیلمبرداری برای فوکوس کردن کمک بزرگی محسوب می‌شود.

Canon 80D

در خصوص فیلمبرداری  Canon 80D با بهره‌گیری از تکنولوژی Dual Pixel AF فوکوسی بسیار نرم را در بین سوژه‌هایتان خواهد داشت.سرعت و حساسیت این فوکوس قابل تنظیم بوده و به شما کنترل کاملی برای ایجاد گام مناسب فوکوس براساس موضوع می‌دهد.

Canon 80D

در خصوص درگاه‌های ارتباطی دوربین باید از وای‌فای داخلی و NFC نام برد که به کمک این دو امکان اتصال به برنامه‌ی مختص کنترل دوربین را برروی ابزار هوشمند خود خواهید داشت.

این دوربین با قیمت ۱۲۰۰ دلار عرضه خواهد شد.

برای علاقه‌مندان جدی‌تر این لینک پیشنهاد می‌شود.

همچنین بررسی برروی دست سایت ephotozine را ببینید.

آخرین مطالب

مطالب مرتبط

نظر خود را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید