Activeon Solar X:دوربینی با صفحه‌ی خورشیدی

کمپانی ACTIVEON در CES 2016 دوربینی ورزشی و اکشن با نام Activeon Solar X را معرفی‌کرد که برای شارژ باتری خود از صفحه‌های خورشیدی تعبیه‌شده برروی دوربین استفاده می‌کند.

این دوربین قابلیت ضبط ویدئو 4K دارد.از صفحه‌ی نمایش ۲ اینچی بهره می‌برد و برای ارتباط با سایر دیوایس‌ها از Wi-Fi استفاده می‌کند.

سنسور به کار رفته در دوربین از نوع CMOS بوده و ۱۶مگاپیکسل می‌باشد که همراهی آن با لنزی متشکل از ۷ عنصر و دیافراگم ۲.۸ نویددهنده‌ی تصاویری با کیفیت خواهد‌بود.

موردی که این دوربین ورزشی را از سایر هم‌رده‌های خود متمایز می‌کند نحوه‌ی تامین انرژی می‌باشد.باتری ۱۱۰۰ میلی‌آمپری این دوربین به کمک صفحه‌های خورشیدی تعبیه‌شده در مدتی برابر با ۳۰ دقیقه ۸۰٪ شارژ و در ۶۰ دقیقه ۱۰۰٪ شارژ می‌شود.

Activeon برای رقابت با سایر کمپانی‌های این حوزه نزدیک به ۴۰ نوع لوازم جانبی شامل ماونت‌ و گریپ‌های مختلف،بند و تجهیزات مربوط به زیرآب تولید کرده‌است.این دوربین با قیمت نزدیک به ۴۳۰ دلار عرضه‌خواهدشد.

منبع:www.activeon.com

 

خلیل

در دوران کودکی آسمان شب مرا شیفته‌ی خود کرد و بهترین راه برای ثبت این علاقه را در عکاسی دیدم.از این رو بود که به کسب دانش در این زمینه پرداختم.دست روزگار مرا با صنعت عکاسی همراه کرد و این فرصتی شد برای تجربه‌ای نو و طولانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *